Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell körmöt festeni?

Hogyan kell körmöt festeni?

Figyelt kérdés
Nekem az egész kezem olyan lesz.Hogyan kell normálisan kifesteni?
2009. dec. 29. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan szokott lenni.Utána acetonos fültisztítóval letörlöm ahol olyan lett, de próbálom minél lassabban és úgy kevésbé lesz olyan, mintha sietnék.Meg amikor megszárad a lakk rendesen akkor le tudod kapargatni a körmöddel a bőrödről a legtöbb helyen.
2009. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát csak a körmödet kend be... nem kell rohanni vele.
2009. dec. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel. Én is ugyanezt akartam írni.


Lassan kell, vigyázva. Lehet kapni (pl az avonnál is) körömlakk korrigáló tollat. De én is fültisztító pálcikát nedvesítek meg lakklemosóval és azzal törlöm le a felesleges lakkot.


Illetve ha jó minőségű a lakk és rendesen megszáradt később tedd a kezed melegvizes tálkába egy kis időre. Utána könnyen le lehet kaparni, pattintani a kezedről a lakkot, leázik kicsit. De vigyázz, mert ha nagyon mellément és egybevan a körmödön lévő lakkal folyva akkor azt is leránthatja.


Egyébként gyakorlás, egy idő után már nem lesz olyan, eleinte nekem is olyan volt az egész kezem.(meg az asztal...)


Az is segíthet, ha kevesebb lakkot teszel rá és először középre húzol egy csíkot a körmöd növekedésének irányában, aztán két oldalra 1-1 csíkot és kész.

2009. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerű, pláne ha szabályosan csinálod.

Egy átlátszó alap lakk

1 szín

Még egyszer ugyanaz a szín

Átlátszó fedőlakk


Ha mind a négy réteget nem is akarod megfesteni az alap lakkot tedd fel, mert a színes körömlakktól megsárgulhat a körmöd.

Lakkjavító ceruza valóban jó, de ha valami ütősebb színeket használsz akkor azt majd nem lehet kimosni a hegyéből ** uh a fülpiszkáló a legtakarékosabb és a másik legjobb megoldás :)


Lakkjavító ceruza 6-700 ft de van drágább is

Hegy bele úgy láttam, hogy 150 ft kb

2009. dec. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, bocs nem tudok privit írni. Hol lehet kapni ilyen olcsó lakk eltávolító ceruzákat? Én duplaennyiért láttam a legolcsóbbat. Köszi!
2009. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondjuk annyira nem szükséges, hogy minden nap fessem,14 éves vagyok, és eddig volt vagy háromszor kifestve..meg egy csomó próbálkozás, mert a suliban sokaknak olyan...lehet,hogy csak hasonlítani akarok. Anyu meg biztos nem venne olyan szerkentyűt,főleg nem ennyiért. Köszönöm a válaszokat és tippeket!
2009. dec. 30. 13:57
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás és sok türelem kell csak hozzá.
2009. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A lakkjavító ceruzát én műkörmös boltban vettem méghozzá a CND-be (Creative Nail Design bal fent van a logója: [link] )szerintem lassan már minden városban van :) de még lehet venni fodrászkellékben is olcsón. de érdemes bemenni az esthetic és a Moyra üzletekbe is itt is vannak jó áron dolgok
2009. dec. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
végső esetben a crystal nailsnél 1200 ft ennél drágábban már szerintem nem éri meg. ja és ezekben nincsen körömlakklemosó uh azt magadnak kell utána tölteni de ha nem valami márkásat veszel akkor azt is meglehet úszni olcsón és az is ugyan olyan jól leviszi :)
2009. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

egyszeru, kendd be olajjal a koromhazad es egy kicsivel mellette (kivul)

es nem ragad ra a lakk siman le tudod torulni egy rongyal ha megszaradt a lakk a kormodon;)

erre nem kell penzt kolteni;)

2009. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!