Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit szóltok az olyan oldalakho...

Mit szóltok az olyan oldalakhoz, ahonnan facebookon keresztül lehet rendelni ékszereket és egyéb dolgokat?

Figyelt kérdés
Ti vásárolnátok olyan helyről?

2014. máj. 26. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az a baj hogy ezeknek a többsége replika.és nagyon nem törvényes.ha meg normális ékszerekről ruhákról stb beszélünk,álltalában nem küldik..tudom,tapasztalat..

De van egy csoport az a neve hogy fekete lista.ott tudsz érdeklődni hogy megbízható e stb

2014. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, és aki árusít annak származhat ebből valamiféle problémája, hogy ő a neten árul? ez illegálisnak számít?
2014. máj. 26. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
a facebook nem erre lett kitalálva és engem rohadtul idegesít az összes ilyen oldal. ott a vatera, apród, ebay, ezek erre lettek kitalálva.
2014. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen illegális mivel legtöbben nemigazán szeretnek adózni utána és lehet baja ha elkapja őket a NAV.
2014. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem a legtöbb nem adózik. Igazából nem értem az embereket, hogy miért fizetnek kétszer annyit egy cuccért, amikor megveszik facebookon, ahelyett, hogy ebayről vennék meg jóval olcsóbban.
2014. máj. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. máj. 27. 10:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A legtöbben ebayről szerzik be a cuccokat, onnan meg mindenki vásárolhat, ha van egy csepp esze és van egy alap angoltudása vagy használja a szótárt. Paypalt kell hozzá nyitni, az sem atomfizika. És így van, hogy a facebookos árakhoz képest ötös-tizedáron hozzájutsz ugyanahhoz a termékhez. Ha nem jön meg a cucc, akkor ha írsz időben az ebaynek, akkor visszatérítik, nem kell ahhoz hivatalos eladónak lenni sem, és a pénzed a te kezedben van, nem egy eladóéban, aki lehet, hogy van olyan hülye, hogyha nem érkezik meg, nem ír az ebaynek, vagy csak akkor adná vissza a pénzt, ha neki is megérkezne...

Ráadásul a legtöbb márkásnak írt cucc (Michael Kors óra, MAC rúzs, Nike Air Max, Converse), amit ott árulnak, gagyi replika, csak azt nem írhatják ki, mert a replikaárusítást bünteti a törvény.

2014. máj. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja is igen, ha haszonszerzési céllal árul vki cuccokat, az még akkor is, ha sápítozik, hogy jaj, de hát neki nincs eladói igazolványa meg nem adózik, akkor is hivatalos eladónak számít, és adóznia kellene, még akkor is, ha 14 évesen támadt az az ötlete, hogy az 1 dolláros ebayes ékszerekből akar meggazdagodni, hogy tudjon venni Zara vagy My77 rucikat.
2014. máj. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!