Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kiegészítők illenek...

Milyen kiegészítők illenek ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

Valami nyakláncot és esetleg karkötőt szeretnék. Illetve érdekelne, hogy szerintetek milyen cipőt vegyek hozzá? Kerti parti lesz, szóval valami kényelmesebb lenne jó... Esetleg linkelnétek képeket? Köszi!


[link]



2014. máj. 26. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
fekete-fehér-krém cuccok mehetnek hozzá.
2014. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
arany nem? (nyílván ízlésesen)
2014. máj. 26. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
arany is mehet, csak ne cipőbe.
2014. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem valami élénk színű cipőt,mert kell valami ami kicsit feldobja,mert fekete cipővel nagyon uncsi lenne.Esetleg telitalpú cipő,de ne 10 centis :D (kertben nyilván van fű,a füvön meg nem kellemes tűsarkúban botladozni.)Ha csak ékszer érdekel,arany/aranyozott,a hajad színével harmonizál,az is feltudja dobni :)
2014. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igazából kiegészítőnek bármi mehet, mert ezek standard színek (csak minden kiegészítő egy színvilágú legyen)


tehát lehet, zöld, piros, kék is akár... mert a fekete-fehérhez minden megy.

2014. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó! Pont ez a problémám, nem tudok dönteni! :)

Képeket esetleg tudnátok linkelni?

2014. máj. 26. 19:51
 7/10 andi31 válasza:
47%

Nem mondanám magamat style -nak ,de elég jól értek a divathoz és néha én is tervezek saját ruhát magamnak. Ez a ruha fekete-fehér ,ezért a pasztelszíneket mellőzném. A feketének és a fehérnek együtt van valami varázslata ,ezért én ezeket a színeket ajánlanám: bézs,krémszín, fehér, arany és a világos barna még talán. (nem a roma aranyra gondolok)Sötét kiegészítőt vagy cipőt viszont ne használj ,esetleg olyat amiben világos és sötét színek is dominálnak.

Cipő: éktalpú vagy valami tutyi féleség.

Haj: Göndör haj mindenképpen vagy legyen masniban a hajad.

Smink: Válassz nagyon világos sminket és főleg a rúzs avagy szájfény legyen naon világos és a smink is ,de viszont fekete szempillaspirált és tust ajánlanék... ;)

Kiegészítő: Ne vidd túlzásba. Csak az egyik kezedre tegyél kb. 5 vékony karperecet vagy 1 nagyot. Fülbevalónak valami szépet és kicsit . Nyakláncot egyáltalán ne viselj max vmi könnyű bizsut.

Remélem tudtam segíteni ;) Ha kell kép szólj! ♥ :3

2014. máj. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nisa ***** válasza:
Ahogy megláttam a képet,azonnal a piros villant be!Úgyhogy én arra szavazok,mind kiegészítő,mind cipő terén.
2014. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
a baj, hogy azt mondják, nem illik hozzám a piros...
2014. máj. 27. 15:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Hangulattól függg. Jól tud kinézni élénk színekkel is, de natúrakkal is. Én a magam részéről natúrpárti vagyok, mert ha élénket választasz, akkor vagy csak egy kiegészítő legyen élénk (a többi krém, világosbarna, fekete, fehér), vagy pont ugyanaz az árnyalat legyen, mert ha már mixeled, és van benne kék, piros, sárga is, vagy nem ugyanolyan árnyalatú élénk kék a cipő meg a táska pl., akkor elég bazári / kínais tud lenni a kinézet. A natúr színekkel meg nem nagyon lehet melléfogni. Pl. világosbarnás cipő, táska, csinos arany ékszerek (nem ez a nagyon sárga műarany)
2014. máj. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!