Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SEGÍTSÉG! VASTAG zöld szemceru...

SEGÍTSÉG! VASTAG zöld szemceruza online?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne, hogy honnan tudnék online zöld vastag szemceruzát rendelni? nagyon fontos lenne,a kikötés hogy vastag legyen, ne vékony és zöld színű.! köszönöm a segítségeket és válaszokat. oriflame-ben meg avonban, dm-ben már kerestem hónapok óta, úgyhogy maradt az internet.:S

2014. máj. 28. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen árnyalatú zöldre gondolsz? A Rimmelnek van egy ilyen zsenge tavaszi zöld árnyalata a Scandaleyes eye shadow stick-ből, bár azt az üzletekből már kivonták, de neten talán még akad. Gossip Green a neve.

Aztán meg amit még tudok ajánlani, az ebay, bár onnan, ha olcsóbbat rendelsz, az lehet, hogy csak 1 hónap múlva ér ide, ha Kínából vagy Hongkongból jön. De ha pl. találsz olyat neked megfelelő áron, ami pl. Amerikából vagy Angliából jön, az hamarabb ideér.

Be kell írni, hogy green jumbo eye pencil / eye shadow crayon / fat eye pencil, és megnézni, mit ad ki

2014. máj. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez nem jó?

2014. máj. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, majdnem írtam Essence-t is, csak nem emlékeztem rá hirtelen, hogy abból van-e zöld. De ezek szerint van, és szép is. Ezt Rossmannban lehet megvásárolni meg kevés dm-ben.
2014. máj. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ,sokat segítettél.! :)
2014. máj. 29. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!