Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell a szemet arnyekoln...

Hogyan kell a szemet arnyekolni? SOS jo lenne ha meg ma kapnek egy hasznos valaszt:-s

Figyelt kérdés
hogyan kell csinalni azt a szexy fustos tekintetet? es mivel? irjatok le pls! koszi
2009. dec. 30. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Keress rá youtube-n mert így annyira nem tudom elmagyarázni,de ott azért látod is szóval az jobb megoldás mintha elmagyaráznám! Boccs,hogy csak ennyit tudtam mondani!

De kell a füstös szemhez fekete,szürke,ezüst... szemhéjfesték.

2009. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

naon koszonom!

szemhej festekem van...soha nem csinaltam meg olyat..de rakeres youtubon

naon koszonom!

2009. dec. 30. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
sötétbarna vagy fekete szemceruzával satirozd be a szemhéhadat közepétől a halántékod fele. közepénél egész kicsi legyen, a szemhélyad sarkán meg egész nagy ( a szemhély vonalnál ne legyen magasabb). majd ujaddal egy picit kend el. majd vigyél fel egy világosabb árnyalatú szemhélyfestéket a csipazacskós szemhélyad szélétől a szemhélyad közepéig. majd egy sötétebb árnyalatot a szemed másik végétől a közepéig. ujaddal egy picit satíroz meg a szeméhajd közepénél a szemhély púdeleket, addig mig egybe nem olvadnak.
2009. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

beírod youtube-ba hogy: smokey eyes vagy how to make smokey eyes look.

És kiad csomót, innen könnyebb lesz megtanulnod.

Sok sikert!

2009. dec. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom sokat segitettetek:D
2010. jan. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!