Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Sminkkel vagy smink nélkül?

Fiúk! Sminkkel vagy smink nélkül?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy a fiúk mennyire szeretik ha egy lány minden nap sminkeli magát (legyen szó csak a legminimálisabbról: alapozó, spirál, kis pirosító, szájfény). És mi a véleményetek arról ha valaki egyáltalán nem sminkeli magát?

2014. jún. 1. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
légyszi kort is írjatok mellé, köszönöm!
2014. jún. 1. 16:16
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Sminkkel. De csak ésszel, nem kell túlzásba esni.


Ha valaki nem sminkeli magát, az az ő dolga, nem érdekel különösebben. De szerintem már egy minimális smink is sokat tud dobni mindenki külsején.


21/F

2014. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%
Én lány vagyok,vioszont nem vagyok maszkura....nagyon kicsi alapozót teszek hogyha megyek valahova és talán kis szem ceruzát ha mondjuk bál van vagy szülinap...de nem szeretek mert szerintem a smink nem mag az ember...tehát az nem te vagy..persze a kicsi mindenkin dob valamit egyetértek az előző válaszolóval de ne vidd túlzásba...a magad érdekében sem és azért sem mert idő előtt tönkre megy a bőröd...anyukám is mondta,hogy a láthatatlan smink a legjobb smink:)
2014. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

sminkkel sztem is


igényes, általában szolid, alkalomhoz illő sminken van a hangsúly... sztem a legtöbb (tini,20éves) lány nem tud sminkelni, ezért van ennyi smink-ellenes nő és férfi.

pedig egy kis smink ki tudja emelni az illető előnyös vonásait, és ezáltal jobb lesz a magabiztossága, kisugárzása... és a smink sokat elárul egy lányról. főleg h van-e ízlése, meg h mennyire igényes...


meg aztán vannak helyek ahova sztem kb elvárás a smink. főleg akiöltözős helyeken. ha ilyen helyen megjelenik egy lány fakó arccal és karikás szemekkel - legyen bármilyen szép és "természetes" alapból - hát, ne csodálkozzon, ha nem tudja felvenni a versenyt, a kisminkelt lányokkal.


23/F

2014. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha odaállnál egy fiú elé smink nélkül meg alig észrevehető natúr sminkben nem feltétlen tudná miért de a natúr sminkes verziót választaná... Mert nem tudja miért de az valamiért szebb :D Fiúknál az ormótalan smink a pandamaci szemeknél kezdődik amúgy meg kb észre se veszik
2014. jún. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A legtöbb férfi, ha nem egy centiről nézni, nem tudja megkülönböztetni a natúr sminket a sminktelenségtől. A smink neki az igénytelen, nagyon durva smink. Bőszen hangoztatják, hogy a sminktelen, természetes lányokat szeretik... a legjobb az a fajta, aki itt gyakorin vmi színésznő retusált, láthatóan sminkelt képét linkeli be, mint natúr, sminktelen kép...
2014. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Smink nélkül.
2015. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fekete szemkontúrral és valami szép intenzív színű rúzzsal!
2018. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PRINCE Gabor ***** válasza:
53%
Nekem nagyon fontos, hogy sminkeljen a barátnőm, mert akármilyen szép is egy lány a smink mindig mégszebbé teszi. Ha meg csúnya akkor szép lesz tőle
2020. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PRINCE Gabor ***** válasza:
19/F
2020. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!