Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki hord nyakláncot, másnak...

Aki hord nyakláncot, másnak is mindig előre fordul a kapocs? Úgy hagyjátok vagy megigazítjátok naponta 15x?

Figyelt kérdés
2014. jún. 4. 11:19
 1/4 anonim válasza:
en igaztitom kb minden oraban xD muszaj mert engem zavar de amugy nem nagyon baj :)
2014. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szinte mindennap van rajtam valamilyen nyaklánc és igen, mindig előre csúszik.. Én általában úgy hagyom. Szerintem nem néz ki nyagyon zavaróan.
2014. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is előre fordul, néha megigazítom, ah eszembe jut, de különösebben nem zavar.
2014. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nyakláncomat nem szoktam levenni, úgyhogy nappal is és alvás közben is mindig előrecsúszik a kapocs. Ha eszembe jut vagy csak birizgálni szeretnék valamit, akkor megigazítom, de nem figyelek rá különösebben.
2014. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!