Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon megtetszett a "no...

Nagyon megtetszett a "no makeup look", amit a trónok harcában próbálnak elérni, hogyan tudnám megcsinálni magamnak?

Figyelt kérdés

Milyen árnyalatokat célszerű használni és hogyan, amik hangsúlyoznak, de első ránézésre mégis természetesnek tűnik?


Youtubeon néztem videókat, de igazából egyik sem olyan, mint amire gondoltam, mivel a szereplők más bőrtónusúak és hajszínűek, mint én, így a sminkjük nem illik hozzám.


Fehér bőröm van(rózsaszínes tónussal), barna hajam és szemem.


Bármilyen segítséget nagyon megköszönök :)


képek hozzá :


[link]


[link]


2014. jún. 5. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Iggazából nem függ bőr-és hajszíntől, az a lényeg, hogy törekedj a barnás, természetes színek használatára.


A bőröddel teljesen megegyező árnyalatú alapozó, átlátszó púder, egy kis barna, matt bronzosító az arccsont alá, finoman, az éleket eldolgozva, nem túlzásba esve. Az ajkadra én átlátszó ajakbalzsamot ajánlok, de mehet a szád színével megegyező matt rúzs is, ha a saját színed akarod kiemelni, ujjal felütögetve. Szem... ha akarod, elfdolgozhatsz a szemhéjadon egy kis matt világosbarna vagy bézs púdert, de ki is hagyhatod. A felső szempillasorod tövét leheletnyi vékony barna vagy fekete szemceruzával húzd ki, csak hogy dúsabbnak tűnjenek a pilláid, majd spirálozz. Az alsó vízvonalra feltehetsz egy kis fehér vagy bőrszínű szemceruzát, ami optikailag nagyítja a szemed. Alulra sötétet egyáltalán nem ajánlok no makeup sminknél. A szemöldököd a természetesség határain belül, megfelelő árnyalatú szemöldökceruzával igazítsd, de ez is elhagyható, ha nem világos vagy ritkás a szemöldököd. Kb. ennyi :) Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan. :)

2014. jún. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ne sminkelj egyáltalán?? Az eléggé no makeup look
2014. jún. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ha ebből nem érted meg a lényegét, akkor semmiből:

[link]


Nem a színeiden múlik, hanem csak az "elvét" kell betartanod. Minimális korrekció.

2014. jún. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A másodikkal egyetértek...


De amúgy a második képen szerintem eléggé látszik a pirosító az arcán a csajnak...

Barnás, bronzos árnyalatokat használj, esetleg nagyon vékony (TÉNYLEG NAGYON VÉKONy) tusvonalat a felső szempillatövében (ettől dúsabbnak tűnik a pillád)...

2014. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!