Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha kiszáradt a...

Mit csináljak, ha kiszáradt a szempillaspirálom?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy mit kell tenni, ha a kedvenc szempillaspirálom kiszáradt, de ezt sehol nem találom. Valaki segítene? :D

#szempillaspirál #szem festés
2014. jún. 6. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon egyszeru: kidobod, es veszel egy masikat...
2014. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vegyél másikat szerintem is. Mert bármivel hígítod az már nem olyan lesz mint volt.
2014. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Nisa ***** válasza:
Mindenképpen vegyél újat,de addig is belecseppenthetsz nagyon óvatosan egy kis vizet(tényleg nagyon picurit),vársz egy kicsit,és ha szerencséd van még tudod használni.
2014. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
testápolót ha teszel bele akkor jó lesz de ha vennél az jobb ha beszáradt akkor már régi és ha megromlottak benne az alapanyagok én nem kenném már magamra
2014. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ha nem akarsz szemgyulladást.
2014. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy külföldi oldalon olvastam ha csepegtetsz bele szemcseppet akkor megint jó lesz.(3 csepp).Én már kipróbáltam és tényleg jó. :D
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én valahol azt is hallottam, ha teszel bele pár csepp kólát, akkor jó lesz, bár ez elég nevetségesen hangzik :D
2014. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. jún. 11. 20:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Borsónyi testápolót bele, és olyan lesz, mint a vadiúj! Én is így szoktam!
2018. máj. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!