Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Avon vagy az Oriflame jobb...

Az Avon vagy az Oriflame jobb - minőségileg, megbízhatóság szempontjából-? Van az Oriflamenek organikus szépségápolószere?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőt szeretem

Az avonnál talán jobbak a sminkcuccok, de a másiknál meg szerintem jobbak a tusfürdők

2014. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Joy Turner ***** válasza:
0%
Egyik se ér egy rakás sz@rt se.
2014. jún. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondjáksokan hogy az oriflame termékei jobbak mert természetes anyagokból van legtöbbje.(Ez amúgy igaz lehet ,mert az én bőrön nagyon kényes..viszont az ebben lévő termékek eddig mind jóvolt a bőrömnek)De az aAcon-ba meg sokkal színesebbek,élénkebbek,különlegesebbek a termékek.Szóval azért jól megkell gondolni h mit szeretnénk jobban. :)
2014. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Én az Oriflame-től szoktam rendelni, jó minőségűek a termékei. Igaz, óvatosnak kell lenni, mert sajnos sokszor nem adják meg az összetevőket, nem írják le a hatást.
2014. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Borzalmasan érzékeny a bőröm, de az AVON legtöbb termékét nyugodtan tudom használni, ezért is csatlakoztam az AVON-hoz. Az Oriflame-től alig pár termék vált be a bőrömre. Dekorkozmetikumok közül a kedvenceim AVON termékek (ők gyártják az egyetlen olyan alapozót, amit kiütések, hámlás és egyéb bőrirritáció veszélye nélkül tudok használni), de smink cuccokban mindkét márka erős szerintem - az AVON-nál viszont szélesebb a termékpaletta: az egyszerűbb, nagyon trendi dolgoktól a prémium kategóriás termékekig mindent megtalálsz. Próbálj ki termékmintákat, hasonlítsd össze őket, és tapasztald ki, hogy neked mi a jobb :)
2014. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az Avon. Persze az Oriflame-nek is van pár jó terméke... Az Avonnak minőségi termékei vannak, persze az Oriflame-nek is minőségi termékei vannak, de mégis egy kicsi szegényes.. Talán az Avonnak a körömlakkaival nem vagyok mgelégedve...
2014. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az avonból semmit nem kennék az arcomra!!

Oriflames vagyok, de onnan is alig van cuccom!

Inkább rossmann és dm!

Fogom és besétálok, ahelyett hogy akármilyen kényelmes, onnan rendeljek!

2015. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 beucika válasza:
Én az avonos cuccokat használtam addig, míg ki nem pattogtam tőle. Az oriflamenak szerintem minőségibb termékei vannak, mert eddig semmi bajom nem volt tőle, sőt nagyon jó a bőrömnek a tusfürdők, krémek.A parfümjeit meg egyenes imádom!
2015. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!