Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Igazi-e az alábbi Ray Ban...

Sebially kérdése:

Igazi-e az alábbi Ray Ban napszemüveg?

Figyelt kérdés
Sok-sok oldalt, véleményt és videót megnéztem arról, hogyan lehet megkülönböztetni egy igazi Ray Bant egy hamisítványtól.. Találtam egy kedvező ajánlatot az interneten, korrektnek is tűnt, viszont megnéztem az eredeti Ray Ban webshopot, ahol a szemüveg szárán a "Made in Italy" áll, míg ezen a Wayfarer Hand Made in Italy... Valamint olvastam, hogy mindkét lencsébe egy-egy betű van belekarcolva, míg itt egyikben sincs semmi, csak a bal oldaliban a Ray Ban felirat. Ha valaki nagy szakértő, annak el tudom küldeni a fotókat is a szemüvegről. Előre is köszönöm a segítségeteket!

2014. jún. 7. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha olcsóbb, mint márkaboltban, akkor nem igazi. Ennyi.
2014. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Küldhetsz fotókat, konyítok hozzá.
2014. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!