Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki szeretném szedni a piercing...

Ki szeretném szedni a piercingemet. De hogyan?

Figyelt kérdés
a fülemben van helix piercingem. és ki szeretném szedni,de nem tudom merre a felére csavaródik ki.. és ha megfogom fáj. szóval hogy próbáljam?

2014. jún. 9. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Akkor te sehogy. Ugorj be bármely PC szalonba szaki kiveszi neked hamar. De hamarost szedjétek ki ha fáj, mert talán szeretne begyulladni
2014. jún. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Tépd ki.
2014. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a golyós ékszereket általában balra kell csavarni...(bennem 4 ilyen van, és mindet arra kel csavarni)

Jó persze biztos ékszer függő is...de amúgy trükkösek ezek...nekem is rácsavarták a köldök piercingemre a tetejét, és azóta nem bírtam lecsavarni, bezzeg az alját (ami elvileg nem is mozdítható)...

2014. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!