Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikortól érdemes elkezdeni...

Mikortól érdemes elkezdeni sminkelni?

Figyelt kérdés

Vagy ti hány éves korotoktól kezdtetek el sminkelni?

Mert mostanában egyre gyakrabb,hogy már a 11 évesek is sminkelik magukat iskolába.

Mondjuk az egyik osztálytársam egyik nap úgy jött iskolába,hogy a lábkörme ki volt festve valami nagyon csúnya zöld-kékes színnel.

Kérdeztem is tőle,hogy nem szólt a tanár?

És mondta,hogy azt mondta neki,hogy mossa le,de nem mosta le.

Meg volt olyan is,amikor nagyon hosszú,kikunkorodó tusvonallal jött iskolába.

Plusz még volt rajta szemceruza is.

Jó,persze a szülő dolga,hogy mit enged meg a gyerekének,de azt azért tudhatná,hogy iskolába tilos a smink.

Bár szerintem a körömlakkal nincs akkora baj.

Én is csak alkalmakkor szoktam szájfényt,meg egy kis tust.

Bár ilyen korban már mindenkit kezd egy kicsit érdekelni a smink,de szerintem nem szabad túlzásba esni ezzel.

Én is csak otthon szoktam "kísérletezni".:)

11/L



2014. jún. 13. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy gondolom, hogy 11 évesen még otthon SE kellene. Ráérnél 14 körül kísérletezgetni. Hiába sminkelnek a tinik, azért még középiskolában se nézik jó szemmel, ha nappalra valaki erősen kikeni magát. Azt csak buliba kellene és legfeljebb 16-tól.
2014. jún. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem is szoktam mindennap otthon sminkelni,mert a szüleim nem is nagyin engednék.
2014. jún. 13. 13:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Én olyan 13 éves korom óta sminkelek. Bár nekünk is tiltva volt az iskolába, de korrektort azért szerettem használni, mert botrányosan néztem ki akkor. Aztán elkezdtem 8. körül festeni a szemem, de csak halványan feketével, vagy sötétbarnával. Középiskolába már annyi mű ember volt, hogy nem érdekelt, hogy mennyi vakolatot nyomok magamra, csak tetszek magamnak. Elég elvont kis pankos lány voltam, ugyhogy volt rajtam rendesen. De soha senki nem szólt be érte.
2014. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Oké,köszi a választ,én is arra gondoltam,hogy majd olyan 13-14 évesen fogok elkezdeni sminkelni.
2014. jún. 13. 15:51
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 13 vagyok, de egy kis "jótékony" korrektoron és színezett Labello-n kívül nem sminkelem magam. A korrektort igazából csak néha használom, mert általában nincs kedvem azzal húzni az időt, hogy a bőrömet kenegessem. :D
2014. jún. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 vagyok és a körmömet szoktam festeni. Modjuk csak feketével, mert olyan rocker/goth/punk szerű keverék vagyok. :D Nálunk meg nem szólnak érte a suliban.
2014. jún. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi,jó nektek.:)
2014. jún. 14. 11:19
 8/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem olyan 14-13 éves korig nem érdemes sminkelni,csak maximum korrektor,vékonyan alapozó,szempillaspirál.majd utána ráérsz kísérletezgetni tussal,szemceruzával.én áltsuliban nem használtam körömlakkot,csak színtelent,szerintem annyi elég is.
2014. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi.:)
2014. jún. 15. 09:31
 10/15 anonim ***** válasza:
én 12 évesen kezdtem spirállal.
2014. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!