Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb korrektor...

Melyik a legjobb korrektor pattanásokra és az utánuk maradt hegekre?

Figyelt kérdés

Most a Balea Young Soft & Clear Korrektorát használom de szeretnék egy olyat ami erősebben fed. Érdemes Maybelline-t venni? A Fit Me korrektort hol lehet kapni? Ti milyet használtok?

Előre is köszönöm! :) 16/L


2014. jún. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Catrice Camouflage a legjobb. Vagy Clinique, MAC.
2014. jún. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Catrice Camouflage a legjobb szerintem, 900 valamennyi egy tégellyel. Picinek tűnik, de nekem is egy évig elég úgy, hogy napi szinten elég sokat használok belőle.

A Maybelline Fit Me teljesen alkalmatlan bőrhibákra, az egy szem alatti karikákra való korrektor. Fényes, fényvisszaverő hatása van, így világosítja a szemet. Egyébként arra jó, nekem bevált. Boltokban nálunk nem kapható ha jól tudom (dm-ben és Rossmannban biztos nem), én a netről rendeltem.

2014. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
dm-ben melyiket lehet kapni?
2014. jún. 16. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!