Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műköröm témában jártasak,...

Műköröm témában jártasak, nagyon gyorsan felrakható műköröm kellene, csak 2 óra erejéig egy divatfotózásra, a DM ragasztható körmeit ajánlanátok, vagy mást?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy egész nap tartson, csak annyi, hogy a fotózás alatt fent legyen, formára alakítható legyen, lehessen lakkozni és utána le is lehessen normális módon szedni, mit ajánlotok?


Ezért külön nem akarnék műkörmöt csináltatni, a munkám miatt amúgy se nagyon lehet, szóval teljesen megfelel valami olyan, ami a fenti kritériumoknak eleget tesz, és normálisan néz ki körömlakkal is.



2014. jún. 18. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne. A párom fotós, és nincs undorítóbb annál, amikor fotókon ordít a felragasztható borzalom. Nagyon sokan jönnek úgy, hogy felteszik, mert szerintük szép, aztán meg egy csomó kép azért lesz kuka, mert nagyon ronda a modell körme. Csináltass egy manikűrt, lakkoztasd ki a körmöd, és ennyi.
2014. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se ezt a megoldást válaszd, egyszerűen nem lehet szépen feltenni ezeket a körmöket, így 2 órán keresztül sem mutatnak jól.
2014. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem, és köszi a válaszokat, azóta megnéztem műköröm felrakásról szóló videókat, hát nem hittem volna, hogy ilyen komoly meló, és ennyi minden kell hozzá, azt hittem, csak formára kell vágni és felrakni, nem odareszelnia körömhöz, kezelni, polírozgatni, utánaigazítani, pontos körömre illeszkedés és haonlosk.

Úgy tűnik, marad az eredeti köröm, köszi csajszik!

2014. jún. 19. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!