Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Utálom ahogy kinézek. Sötétbar...

Utálom ahogy kinézek. Sötétbarna haj, világosbarna bőr és zöld szem nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Szeretném megváltoztatni a hajszínemet, mert szerintem nagyon béna ez a párosítás.
2014. jún. 19. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj ezzel.
2014. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, ez tökéletes! Szerintem maradj a barnánál, max árnyalatban változtass, ha nagyon zavar, de a barna haj-zöld szem kombináció elég ritka, és a fiúk szeretik nagyon!
2014. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
úúú hát nem gondoltam volna, hogy ennyire pozitív válaszokat kapok. Egyébként már azon gondolkodtam, hogy szőke leszek, de ezek után már meggondolandó:)
2014. jún. 19. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ezek az adottságok vannak, kivéve a bőrszínt. Örülnék ha minimális barna lenne benne, de semmi.

Mellesleg szőke semmiképp se legyél (főleg ha sötét szemöldököd van) én egyszer nyáron befestettem kimoshatóval, és borzalmas volt. Alig vártam, hogy kijöjjön. (Plusz, ha rendes festékkel festenéd be, pár hét múlva látszódna a sötét lenövés, és az nem valami szép látvány)

2014. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg hihetetlen nehéz a szőkét kezelni, ezt tapasztalatból mondom. És a lenövés a legigénytelenebb dolog, amit csak úgy tudsz kiküszöbölni, ha havonta jársz fodrászhoz (ami nem kis pénz).
2014. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egzotikus,egyedi:)

Ne csinalj vele semmit a termeszetes a legszebb es kulonleges vagy nekem fekete a hajam feher a borom es szurke a szemem.

Tokeletesen nezhetsz ki:)

16/L

2014. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
te is nagyon jól nézhetsz ki:)))
2014. jún. 19. 18:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Te szebben:))
2014. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján hasonlóan nézek ki.. Sötétbarna haj, fehér bőr, olivabogyó színű szem. Szerintem jók ezek, nem kell változtatni,
2014. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kicsipa válasza:
Szerintem se változtass.Biztos nagyon csini lehetsz.
2014. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!