Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezek férfi karkötőnek számítan...

Ezek férfi karkötőnek számítanak? Mi a különbség a nemesacél, orvosi/sebészeti acél között?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ez a kettő az, ami nagyon tetszik. Szeretem a karláncokat, de sajnos csak 1 darabom van. Pár éve kaptam a szüleimtől, a mai napig hordom. Eredetileg egyet akartam még pluszba, de ezen a kettőn megakadt a szemem. Elég jó áron vannak szerintem /van, ami 15-20 ezerbe is kerül/, így gondoltam, hogy akkor ez a kettő lenne... Tipp?


Nézegettem mást is az oldalon, de úgy veszem észre, hogy ezek a férfi karkötők közé tartoznak. Amúgy az oldal nem mindent vesz külön kategória szerint /női-férfi/, hanem néhol ömlesztve kidobja az ott lévő dolgokat. Bár néhány karkötőhöz azért külön odaírja, hogy női. De ez a kettő viszont nagyon férfiaknak valónak néz ki, de azért kíváncsi vagyok, mint mond más. Én nem igazán vagyok szakértő. :)



Illetve van még egy harmadik is, ami szintén nagyon mutatós, de azt hiszem, ennyit nem fogok kiadni rá... :S Az előbbi kettő is legalább ilyen jól néz ki, és azok együtt kerülnek annyiba, mint ez itt:


[link]



Annyi kérdésem volna még, hogy a nemesacél ugyanaz, mint az orvosi/sebészeti acél? Azt tudom, hogy utóbbit hordhatják fényérzékenyek is. De a sebészeti acél egyben nemesacél is? Vagy van olyan nemesacél, ami csak "sima" acél és nem sebészeti? :D Ha túl barom a kérdésem, akkor bocsi érte. :)


És köszönöm előre a válaszokat!



2014. jún. 20. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
*FÉMérzékenyek... :)
2014. jún. 20. 14:50
 2/7 anonim ***** válasza:

hali


itt ha jól tudom megtalálod a különbséget


[link]


Ezek igen férfi karkötők.


Nem fog zavarni, hogy a nemesacél sötétebb az ezüstnél? Nekem rengeteg nemesacél láncom van van, viszont nem olyan fehérek mint az ezüst

üdv

2014. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

THX!


Már megrendeltem őket. :) Zavarni nem hiszem, hogy fog, bár az egyik karkötőben /a keresztesben/ elé sok a sötétebb szín. Legalábbis a kép szerint.

Nézegettem ezüst láncokat is, azok között is lett volna hasonló árban lévő, de azok nem igazán tetszettek.

2014. jún. 20. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen a karkötők? fényesek, szépen?


Üdv

2014. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, fényesek, főleg az első, amit belinkeltem. :) A második az olyan, hogy felváltva vannak matt és fényes elemek.
2014. jún. 29. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi a választ akkor hordd sokat! :) Én is nemesacél párti vagyok
2014. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hordom. :) Jók ezek a nemesacél karkötők, bár ha ezüstben is lett volna olyan, ami tetszik, akkor olyat rendeltem volna. Illetve talán lett volna egy, viszont az ára elég húzós.


Ezek a nemesacél karkötők pont ideálisak. Jól is néznek ki, az anyaguk is jó/tartós, és az áruk is jól el van találva. Nem kerül 40-50 ezrekbe egy karkőtő /bár it is találtam 3 olyat is, amit 15-20 ezerbe kerül, a 3. link konkrétan ilyen volt, írtam rá, hogy még az tetszik nagyon, csak hát ugye az ára.../, ugyanakkor nem is egy pár száz forintos bóvliról van szó. :)

2014. jún. 30. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!