Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szemem van. Hogy sminkelje...

Kék szemem van. Hogy sminkeljem, milyen színeket használjak? Van olyan oldal, ahol van hozzá tanács képekkel?

Figyelt kérdés
Köszi mindenkinek aki válaszol:)
2008. júl. 31. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek kék szemei vannak és neki nagyon jól áll a lila szemfesték. Ennyi tippet tudok mondani :)
2008. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:);)
2008. aug. 1. 09:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is kék szemű vagyok. Én lila, rózsaszín, barna, bronz, bézs árnyalatait haználom! Vigyázz a ké nem passzol, csak ha komplementerrel párosítod. A youtubeon találsz sminkeket, videót, hogyan sminkelj. Ajánlom a füstös szemeket/smokey eyest!
2008. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A füstös szem valóban remek technika, csak kicsit gyakorolgatni kell... amúgy a bőrszíned is számít a sminkelésnél, egy barna bőrű kék szmű lánynak az ezüst áll a legjobban...

Világos bőrhöz az eper- és púderrózsaszín árnyalatait ajánlom...

2008. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2008. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na, ez valahogy nem működik.

még1x:

[link]

[link]

[link]

[link]

2008. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2008. aug. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!