Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kell nappali arckrém ha csak...

Kell nappali arckrém ha csak szemceruzát és szempillaspirált használok?

Figyelt kérdés
alopozót és púdert nem viszek fel, csak szempillaspirált és szemceruzát, meg esetenként (azt kb mindig) korrektort

#smink #arckrém #mikor kell arc krém
2014. jún. 24. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy igényli-e a bőröd. Én pl soha nem szoktam smink előtt krémezni, mert egyrészt nincs időm kivárni, hogy beszívódjon, másrészt így is nagyon zsíros a bőröm és ha alákenem csak rosszabb, meg nem érzem, hogy igényli a bőröm, este szoktam csak.
2014. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most őszintén: mi a franc köze van a sminknek ahhoz, hogy kell-e ápolni a bőröd?

Nyilván kell akár sminkeled magad, akár nem. Mindig azzal, amit igényel a bőröd (=a bőrtípusodnak megfelelővel).

2014. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem a sminktől függ... A bőrt ápolni/hidratálni kell, még akkor is ha semmi sminket nem kensz magadra.
2014. jún. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, akkor is kéne, ha nem sminkelsz.
2014. jún. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!