Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Megeri Fossil orat venni? Kb....

Megeri Fossil orat venni? Kb. mennyi ideig birja? Mindennapos hasznalatra kellene

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is akartam Fossilt, de lebeszéltek róla, hogy az divatóra meg ilyenek, szóval hogy lehet gagyi kínai belseje is. Az nem jelenti azt, hogy biztos rossz, de inkább igazi óramárkát érdemes venni.
2014. jún. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit ertesz igazi oramarka alatt? :)
2014. jún. 24. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
a fossil "igazi" óramárka, csak nem másfél milliós svájci, hanem a megfizethető kategória. nekem volt, imádtam, 7 évig minden nap használtam, utána elhagytam. :( nem gagyi a belseje sem, és nem olyan divat vacak mint az ice watch meg a többi felkapott hülyeség. szerintem megéri.
2014. jún. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban jó az Orient, ami egy 60 éves japán márka, nekem is az van. De mutass képet majd, melyik órát nézted ki.
2014. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem tudom pontosan, de nem szeretnék túl nagyot, szóval vagy ez : [link] a másik pedig ez: [link]
2014. jún. 25. 12:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Tetszik, amit választottál. :) Mennyit szánsz rá?

De óramániás ismerősöm szerint minőségre nem tutik, és inkább egy jó Casiot vegyél.

Pl ezt a típust:

[link]

vagy Lorust pl (ez belül Seiko):

[link]



Enyém ilyen:

[link]

Az a jó még benne, hogy zafírüveges, ezért nehezen karcolódik.

2014. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk pont bőrszíjasakat sikerült linkelni, mert mindig azokat nézem, de vannak ezek fémszíjjal is.
2014. jún. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, végülis a második Fossil mellett döntöttem, a boltban is ezt ajánlották :)
2014. jún. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!