Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kék szemöldököt szeretnék,...

Kék szemöldököt szeretnék, igy lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem szeretném kiszedni az igazi szemöldököm, mert csak nyárra szeretnemém ha kék lehetne, ezért arra gondoltam hogy kék szemceruzával átsatírozom és utána kék szemhéjpúdert teszek rá. Így sikerülhet? Vagy szinezzem be pl.crazy colorral?

2014. jún. 26. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Hát szerintem a kék szemöldök egy rossz választás.... De te érzed!

Amúgy meg kozmetikusok szokták végezni a szemöldök tartós festését. Szerintem ott megoldható a dolog.

Amúgy miért pont kékkel...?

2014. jún. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fekete, akkor biztosan befogja, csak nem tudom mennyire tartós mondjuk 30-40 fokban. Én félnék, hogy lefolyik :)
2014. jún. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyere,Airbrush-al beszínezem,kapsz szép flame mintákat is :D
2014. jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemöldököt is ki lehet szőkíteni és azután olyanra színezed amilyenre csak akarod, de nem lesz túl tartós a sok arcmosás miatt. A te ötleted tűnik a legjobbnak, hogy kék szemceruza és szemhéjpúder, csak győzd minden nap újrafestegetni :P Nekem volt rajzolt szemöldököm és csomó hátránya van.
2014. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan szőke hogy nem is látszik hogy van :) azert szeretném pont kékre mert a hajam is kék :D
2014. jún. 26. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem segít egy picit [link]


Szőke szemöldöknél és úgy ahogy leírtad, kiegészítve a linkben szereplőkkel tuti a siker. :)

2014. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%
nagyon szépen megcsinálta magának attól eltekintve hogy szerintem ritkasz*r a színes szemöldök, akkor inkább színezd barnára az megy a kékhez és nem lesz belőled bohóc ..
2014. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!