Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti suliba mit szoktatok...

Ti suliba mit szoktatok vinni? Még mit vigyek ezeken kivül? Szeretem az ilyen pici cuccokat, jo lenne ha olyasmiket irnátok ahol megtudom venni pl:müller, dm, rossman

Figyelt kérdés
9.osztályba fogok járni.és olyan 45 perc ameddig beérek.és minden ami szükséges elviszem pl:kis tökör+benne van egy kis hajkefe,szájfény/ajakbalzsam,popsitörlő(ha ragacsos lenne a kezem vagy ilyesmi),kicsi kézfertőtlenitő,kicsi pzs,pici vattakorong,sebtapasz,hajgumi,csatt,dezodor,kézkrém,(és még amibe van olló,körömreszelő meg ilyesmi),és még mit vigyek magammal?

2014. jún. 26. 15:14
1 2
 1/12 ve84 ***** válasza:
100%
A 9. osztály nem nagy szám, nem kell rápörögni. Legyen nálad dezodor, fésű, kéztörlő és kézfertőtlenítő, tesire meg hajgumi. Esetleg ha szükségét érzed a többi cuccodnak is vidd el, de szerintem csak a legfontosabbak legyenek nálad...
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Betét, tampon, cserebugyi, biztosítótű.
2014. jún. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hashajtó elleni, fájdalomcsillapító, görcsoldó, sebtapasz! Ezek kötelező kellékek. Amúgy meg: tükör minek, van WC..., hajkefe indokolt, szájfény felesleges, nedveskendő oké, kézfertőtlenítő nem fontos ha van nedveskendő, pzs oké, vattakorong..?!, deo oké, körömreszellő oké.

Továbbá a cserebugyi kell, cserezokni kell, dugipénz, .. A többit meg majd kitapasztalod, mert időval jönnek a tapasztalatok.

2014. jún. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én ezek mellé fájdalomcsillapítót és betétet szoktam még betenni, ezek jó szolgálatot tudnak tenni.
2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég.

Örülök hogy ilyenek nélkül végeztem elva gimit.

24l

2014. jún. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tükrös hajkefe oké, mert pl. a mi sulinkban nem mindenhol van tükör. Szájfény felesleges, de te tudod. Szerintem a kézfertőtlenítő elég, nem kell popsitörlőt magaddal cipelned, a vattakorong minek? Hajgumi, csatt nyilván érthető, sebtapasz is hasznos, dezodor mindenképp legyen nálad, kézkrém is ha kell. Én a körömreszelőt bedobtam a tolltartómba és kész, ollóra szerintem nincs szükséged, ha letörik a körmöd akkor lereszeled aztán otthon normálisan megcsinálod.

Betét/tampon, cserebugyi, fájdalomcsillapító. Sose tudod, nekem a pénztárcámban van a gyógyszer, a tesicuccomban a bugyi. Más szerintem nem kell, zsepi nyilván magától értetődik. Én sok mindent nem is hordok magammal, amit felsoroltál :)

2014. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
minden amit irtál talán még ha sminkeled magad akkor smink- sminktörlöpapir egy válto szerelés ha vizes lennél vagy ilyesmi pár ékszer egy válto cipő gumi-csat-körömlak vagy ilyesmi szerintem amit irtál és még egy pár dolg amiket irtam annál egyáltalán nem kell több max egy napszemüveg
2014. júl. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ln idén végeztem a gimit, ezek közül hajgumi, zsepi és dezodor volt nálam. csoda, hogy túléltem... Elvégre nem egy nyaralásra mész, csak a suliba. Ne aggódj, úgysem lesz időd ezekkel foglalkozni, meg vannak fontosabbak is, mint a szájfény, vattakorong (???) stb :)
2014. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
a kis hajkefe jó, pár csatt, hajgumi,kézfertőtlenítő, zsepi, tampon, fájdalomcsillapító, rágó, ha tesid van bedobhatsz pl testpermetet, de nem kell minden nap egy drogériát cipelni magaddal c: (jó mondjuk nektek minden nap lesz tesi, én túlkoros vagyok csak 2 van, nem bírnák a csontjaim) :p L/18
2014. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én sminkelem magam, ápolt vagyok de szinte sose viszek magammal ilyeneket, hajgumit ha nem felejtem el, parfümöt. KézfertőtlenÍtő,körömreszelő stb?? kicsit túlzás...

ja meg tampont viszek ha szükségem van rá.

2014. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!