Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb online parfüm oldal?

Figyelt kérdés
Elég rossz így rendelni mert nagyon könnyen hamisítják a parfümöket és illatra ugyan az mint az eredeti de a tartóssága messze nem olyan... esetleg tudtok olyan oldalt vagy oldalakat ahonnan tapasztalat alapján tudjátok hogy ott tuti biztos eredetit adnak?
2014. jún. 27. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

iparfumeria.hu

Bár parfümöt még nem rendeltem tőlük, csak sminktermékeket és Tangle Teezer hajkeféket, de szerintem nagyon megbízhatók.

2014. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már a parfumcenter.hu-ról, valószínűleg eredeti parfümöt kaptam, mert jellegzetes az illata és tartós is. Volt már hamis parfümöm, de azt csak úgy érezték, ha közel volták hozzám, ezt már távolabbról is.
2014. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!