Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jó a szemhéjtus?

Miért jó a szemhéjtus?

Figyelt kérdés

Mire jó? Mitől jobb? Mitől lesz szebb/jobb ha kihúzom vagy sem? Mi értelme? 'divat' ? Miért ajánlod pl. te? Az a jobb ha van a végén kis 'farkinca' vagy ha nincs?

Rengeteg lánynál látom hogy kivan húzva 'farkinca' nélkül és jól áll meg úgy olyan alap féle. Szerintetek szempilla spirálozás előtt csináljam vagy utána?

Köszönöm a válaszokat,és nem kérek olyan válaszokat amik nem a a kérdésre válaszolnak.:)



2014. jún. 27. 18:15
 1/4 Bozsikrisz válasza:
100%

Nem igazán látom a kérdés értelmét, ez olyan, mintha azt kérdeznéd mi értelme a sminkek?

Az, hogy szép, és szebb leszel tőle. A szemnek sokkal szebb formát ad, ha ki van húzva.

https://www.youtube.com/watch?v=dVoD850wROc


Egyébként divatos is, akárcsak a 3D szempilla. De nekem az egyáltalán nem jön be, szemhéjtust viszont napi szinten használok.

Kis kihúzással, mert nekem az áll jól a szemformámhoz.

2014. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
élesebb körvonalt ad mint a szemceruza, és nem kenődik, kivéve ha nedves lesz
2014. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert vékenyabb és szebb vonalat lehet vele húzni, mint a szemcseruzával. Midenképp szempillaspirál előtt, mert ha utána csinálod, akkor összekenheted vele a kifestett szempillákat.
2014. jún. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mert kiemeli a szemet és nem sok, nekem pl pedig nem áll jól a kis farok, inkább kerekebb a szemhéjam vagy hogy mondjam és elég idiótán áll .. nem szoktam napi szinten használni csak néha de szeretem főleg ha nem rontom el 20szor :D
2014. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!