Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy lassan 16 éves lánynak...

Egy lassan 16 éves lánynak milyen sminket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Itthonra egyáltalán nem sminkelek,suliban meg csak szempillaspirált szoktam használni,néha egy kis szájfénnyel párosítva.Picit újítani szeretnék,mit ajánlotok,amivel suliba is tudok menni (10-es leszek)?

2014. júl. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez elég, de használhatsz még akár szemceruzát is

a szemhéjfesték suliba felesleges, az arcodra meg inkább ne kenj semmit ha szép a bőröd

2014. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne használj semmit, max. szájfényt(ha jobban tetszik a rúzs, de csak ha engedik). Más fölösleges, csak tönkreteszi a bőrt.
2014. júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dorcsuu ***** válasza:
Ha nincs bőrhibád, akkor az alapozó/púder/korrektor felesleges, max. bb krém. :) Szempillaspirál, néhanapján tus/szemceruza, szájfény/rúzs, ennyi szerintem elég. :)
2014. júl. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csillámosabb bézs szinű szemhéjpúder, kombinálva egy sötétebb barnával, tehát egy szép, finom kicsit füstös szemet, amire húzhatsz egy szép kis fekete tusvonalat, fekete szemceruza és szempillaspirál. Ehhez egy kis alapozó(ha van bőrhibád) és a szájfény maradhat. Valami ilyesmi, persze műszempilla nélkül és kicsit halványabban.

[link]

én is általában mindig ilyen sminket készítek magamnak , suliba is.

2014. júl. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!