Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon vagy Oriflame? Tanácsadó...

Avon vagy Oriflame? Tanácsadó szeretnék lenni de még most leszek 16. melyiket érné meg jobban . és ha össze jön-e hogyan csináljak nagy bevételt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném :

2014. júl. 3. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se nagyon éri meg, csak, ha nagyon sok kapcsolatod van és ki tudsz alakítani egy vásárlói kört. Több barátnőm Oriflamezett vagy Avonozott, de mind abbahagyta, mert nem érte meg.
2014. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kis korúként egyiket se kezdheted el tudtommal...amúgy én avonozok, sajnos az oriflame-mel rossz tapasztalataim voltak csak, én szeretem csinálni, három éve csinálom...bár nem megélhetés szempontjából, csak zsebpénz bővítésnek...
2014. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyik se! Mindenki ezt csinálja pedig akkora kereslet nincs rá. Csak mindenhol ez a hirdetés megy, persze nagy betűkkel kiírva, hogy +16-tól. Jutalékot kapsz minden egyes ember után, akit te hozol a rendszerbe. Eddig csak 6 ismerősöm keresett fel, nem akarok-e tanácsadó lenni. Annyira kevés ebből a hasznuk (vagy épp semmi), hogy inkább már embereket szerveznének be, hogy valami kis pénz legyen. (szép kis piramisjáték)
2014. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Timi179 ***** válasza:
46%

8 éve dolgozom az avonnál, innen kapom a fizetésem amiből élek, nem rosszul! Az előzőekkel ellentétben én javaslom, sőt ajánlom, bárcsak elkezdtem volna már 16 évesen! :-)

Nálunk 18 év a korhatár, de ez megoldható segítséggel! az Oriflamnél azt hiszem 16 év a határ!

Szerintem keresettebbek és elérhetőbbek árban az avon termékei!

Vágj bele, hisz veszítenivalód nincs!

2014. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en oriflamezek es nekem nagyon megerte:)
2014. júl. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogyan kell nagy bevétel csinálni ezzel, mert ha tudnám, csinálnám, szerintem nincs tuti recept, vagy ha van, azt nem osztják meg veled. Én azt javaslom, figyeld meg az embereket körülötted, akik vevők lehetnénenk, honnan és mit vásárolnak szívesen, és célzottan egyénre szabva próbáld terjeszteni a dolgokat. Magamból kiindulva az emberek nem nagyons zeretik a tukmálós embereket, tehát erőltetni nem szabad. Viszont folyamatos kapcsolattartás szükséges, tehát ha jön új szórólap, mindig add körbe, beszélj az általad kipróbált termékekről, legyenek tesztereid, amit körbemutatsz (a tesztereket persze meg kell gondolom venned, ami befektetés).
2014. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
44%
MINDENFÉLEKÉPPEN ORIFLAME, HOGY MIÉRT? EGYSZERŰ AZ ORIFLAME NEM KÍSÉRLETEZIK ÁLLATOKON, ÉS IGEN EZ LEGYEN ÉPP ELÉG OK NEKED HOZZÁ, HOGY NE AVONOS LÉGY!
2014. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!