Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az nagyon gáz, ha mindig...

Az nagyon gáz, ha mindig halvány lila és halvány rózsaszín szemhéjpúdert használnék?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok...ha sminkről van szó alapozót és bronzosítót, szájfényt és szempillaspirált szoktam, kék szemem van amúgy, szeretem a szemhéjpúdereket, de csak a szolid halvány lila és halvány rózsaszín jön be magamon...szerintetek gáz lenne, ha mindig így festeném magam? Vagy inkább bézs szemhéjpúdert használjak, mert az megy mindenhez?

2014. júl. 9. 14:22
 1/4 VasalódeszkásGyilkos válasza:
50%
Nem egyáltalán nem gáz, addig amíg a ruhád is passzol hozzá. Mert pl egy lila szemhéjfestés kanárisárga ruhával nem a legjobb. Ha ezt betartod, akkor nyugodtan:)
2014. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És, ha a ruha fekete vagy fehér? akkor is mehet még? vagy akkor már nem az igazi? :)
2014. júl. 9. 14:38
 3/4 VasalódeszkásGyilkos válasza:
23%

Hát feketével így elképzelve nekem kicsit furcsa a rózsaszín. A lilával az jobb míg a fehérnél fordítva. Ott a rózsaszín a jobb.

Szerintem!!!

2014. júl. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, én is szeretem ezeket a színeket, de néha nem árt a változatosság :)
2014. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!