Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Segítségetekre lenne szükségem...

Segítségetekre lenne szükségem! NORMÁLIS rúzst keresek, hol találok, vagy hol lehet venni az alábbiak szerint megfelelőt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én most látogattam ide először, és lenne egy fontos kérdésem/kérésem hozzátok!


Tudnátok-e nekem egy olyan rúzsmárkát mondani, ami:

-tényleg olyan színe van felkenve, amilyen a rúzs...

-teljesen matt, nem fénylik!!!

-(viszonylag) tartós

-és azért megfizethető ára van lol lol


Legjobban nude, tűzpiros, és pasztell rózsaszín színek érdekelnének.

Ha tudtok, légyszi képpel bizonyítsátok, hogy mit tud a rúzs lol


Köszi szépen a segítséget! kiss



#piros #matt #rúzs #pasztell rózsaszín
2014. júl. 9. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj föl valamelyik random beauty guru oldalára és ott nézd meg. Google a jó barátod. lolka....
2014. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aden folyékony rúzs (miafnakezasoklol)
2014. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Bocsi, máshova is beírtam, ahol lehetett hangulatjeleket használni, és onnan másoltam ki. Már csak akkor vettem észre hogy kiírja ezeket amikor már elküldtem a kérdés.

Néztem már jó pár beauty blogot, és ha találtam volna ezeknek megfelelő rúzst, akkor nem írtam volna ide.

Szépen kérem a felgmázókat, hogy ne válaszoljanak, ha csak negatívoskodni tudnak! :) Tényleg segítség lenne nekem egy segítőkész ember válasza. Köszönöm.

2014. júl. 10. 14:11
 4/4 anonim ***** válasza:
rimmel kate moss matte (piros a tubusa). akciósan 1000-1500, sok szép színben van és teljesen matt
2014. okt. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!