Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék olcsón eredeti...

Hol tudnék olcsón eredeti rayban napszemüveget venni? Ha esetleg külföldről rendelnék?

Figyelt kérdés
Erdeti szemüveget árulnak itt?: [link]

2014. júl. 10. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]

vagy innen esetleg?

2014. júl. 10. 21:18
 2/5 anonim válasza:
e-bay
2014. júl. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egy valóban eredti Ray-Ban szemüveget, amilyent márkaboltban, esetleg optikában veszel, olyant külföldről sem kapsz meg olcsóbban, mivel ezek egy pár ezer forint eltéréssel egy árban vannak... ami meg túl olcsó, hogy igaz legyen az tuti kamu...

aki meg olyan naív, hogy elhiggye, hogy a 237 dolláros napszemcsi le van árazva 31 dollára az meg is érdemli ha becsapják...

eredeti ray ban-t 25-29 ezer alatt nem kapsz.

2014. aug. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg nem nagy eltérés van árban külföldön sem. Főleg, ha hozzáadod a postát. Ami sokkal olcsóbb, az hamis.
2014. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de remélem mindenkinek tudok ezzel segíteni. Vegyetek tavalyi/előző szezoni darabokat. Én a Vision Expressben vettem egy eredeti Michael Kors napszemüveget 15000 ft-ért, mert előző szezoni volt... Külföldön (különösen Olaszországban) is rengeteg szemüveg outlet található, ahol olcsón, márkás szemüvegeket tudtok venni, mert éppen kifutó darab. Így vettem egy RayBan aviátort, amit nem is értettem, mivel az egy eléggé klasszikus darab, de mindegy is, ilyen akciókból jókat ki lehet fogni és egy napszemüvegnél (vagy akár rendes szemüvegnél) szerintem teljesen mindegy, hogy 2015 spring/summer vagy 2014 spring/summer kollekció ha egyszer jó és jól is áll az arcodon.
2015. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!