Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Titeket zavar, ha a...

Fiúk! Titeket zavar, ha a lányon alapozó van, nem vastagon?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 22:41
 1/9 anonim válasza:
100%
Én észre sem szoktam venni nincs hozzá szemem szóval nem :D
2014. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az még nem.
2014. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen?

[link]

2014. júl. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Magnetar válasza:
ha észrevehető, akkor nagyon. ha pedig a barátnőm és alapozót kell "nyalogatni", akkor pláne. minimális smink, vagy teljesen smink nélküli lányok jönnek be
2014. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha mindennapokat nézzük akkor igen, azonban ha néha-néha ízlésesen meg van csinálva akkor nem. 21/F
2014. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jó az alapozó akkor azt észre sem lehet venni, szóval az nem zavar. De a leggyakrabban az van hogy rossz a szín, sárga tőle a feje vagy épp túl barna, vagy olyan mintha hámlana, esetleg pöttyös mert beleül a pórusokba... na az ocsmány tud lenni.
2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak fel se tűnt, pedig szereti piszkálni az arcomat (vagyis cirógatni), szerintem a pasik nagy része csak akkor veszi észre az alapozót, ha az már maszkszerű, ugyanis alapjáraton nem annyira ezt figyelik a lányon...:)
2014. júl. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a pasik észreveszik az alapozót, ha jó minőségű, bőrtípusodhoz illő és a legfontosabb, jó árnyalatú. Az lenne a lényege, hogy javítson a bőrön, egyenletessé tegye, de közben ne lehessen látni. Tehát ha minden kritériumnak megfelel, max azért panaszkodhatnak, mert túl porcelánszerű a lány bőre (bár ehhez egy alapból közel tökéletes bőr, vagy félelmetes mennyiségű kence kell) vagy arra, hogy nem jó érzés puszilgatni :D
2014. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!