Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen márkájú...

Szerintetek milyen márkájú korrektort+bőrradirt vegyek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,és eléggé pattanásos,zsiros a bőröm,és nm tudom,hogy milyet vegyek,drágára nincs pénzem olyan 1000-1500-at szánok rá.Melyik a jó minőségű,és nekem való,ami hidratálja stb..hát a böröm nem az a túl fehér,de nem is barna,szinben is keresgélek majd egy kicsit.és korrektort meg milyet vegyek?olyat szeretnék,hogy a pattanásra is meg a karikákra is.még gondolkoztam a CC krémben,de egyelőre ezek maradnak.

2014. júl. 11. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Catrice Camouflage korrektor tökéletes.

Bőrradírt külön felesleges venni, radírozni lehet cukorral, sóval, bármivel ami szemcsés.

2014. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyenem van, Avontól lehet megrendelni, 1200 forint körül van. Ha lejjebb görgedsz, olvashatod a véleményeket.

2014. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.válaszoló! mennyibe kerül?
2014. júl. 11. 21:26
 4/6 A kérdező kommentje:
2.köszi:),de nem lehetne inkább dorégiákban kapni?nem szeretek rendelni,nem vagyok az a tipus.
2014. júl. 11. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet drogériában kapni. De ha kiírod facebook-ra, hogy nincs-e az ismerőseid között olyan, aki avonozik, lehet, hogy valaki válaszol majd neked. És akkor neki mondod meg, mit szeretnél, ő pedig megszerzi neked.
2014. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
korrektort vettem végül a Rossmanban:)coverstick és essence-s olyat vettem amit ki lehet tekerni(olyan mint egy rúzs) és a 03-as árnyalat és hozzá még mit használjak?púder?vagy akkor CC krém?
2014. júl. 15. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!