Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 1hete egy találkán mutattam...

1hete egy találkán mutattam meg egy lánynak teljesen új MAC ecseteim, aki meg is vette tőlem, most rájött vegyem vissza, mert kifogásolja a "minőséget". Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már a találkozón is szabályosan elkezdte szabályosan kitépkedni az ecsetekből a szőrt, csak néztem kb. 6szál azonnal kihullott. Én sosem bánok így az ecseteimmel, ledöbbentem, az én féltve őrzött ecseteimmel így bánt. Bőven áron alul adtam oda neki őket, elmondása szerint majd szét esett már nála az egyik, biztos nem eredetiek, ezért vegyem vissza tőle. Most őszintén, ti visszavennétek az Ő használata után?
2014. júl. 12. 06:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném vissza. Ha már a találkozón elkezdte tépkedni, egyáltalán miért vette meg? A másik az, ő kezdte el tönkretenni, pedig még az övé sem volt, és még neki áll feljebb hogy add vissza a pénzét? Láttad, amint tönkreteszi, nyugodtan mondhatod, hogy valószínüleg tett azért, hogy nála otthon szétessen. Szerintem ne vedd vissza.
2014. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem se vedd vissza, magyarázd el neki, hogy egyszerűen nem teheted, mert használtan már a kutyának se fog kelleni. Nincs véletlenül számlád vagy valamit, amit felmutathatsz?
2014. júl. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs számlám róla, mert kb. fél éve vettem ausztriában őket, nem szoktam számlákat megtartani, meg nem is gondoltam, hogy valaha is eladom őket. Eddig porosodtak a polcomon csak, nem is voltak. egyáltalán használva, mindegyik ecset külön volt csomagolva védőfóliába gondosan, még ajándékba egy mac bőr tartót is kapott tőlem, amiben voltak az ecsetek. Úgy érzem teljesen korrekt voltam vele személyesen megnézegette, kicsomagolta, megtépkedte!! :( Gondolom villogott velük a barátainál, sminkelgette magát, aztán megunta és vegyem vissza HASZNÁLTAN! :(
2014. júl. 12. 09:26
 4/17 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, én annyit mondok neked, hogy mostantól ne vedd fel neki a telefont, és ne válaszolj a leveleire. Az ilyeneknek a szája nagy, nem hiszem, hogy komolyabban fellépne ellened bármilyen módon (feljelentés vagy hasonló). Ugye nem tudja hol laksz?
2014. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem még a nevemet se tudja, csak a keresztnevem, meg a telószámom, ami nem is az én nevemen van. Nagyon sok érdeklődő volt az ecsetekre, másnak is odaadhattam volna. Ragaszkodtam személyes átvételhez, hogy lássa az illető aki megveszi teljesen újak, hibátlanok az ecsetek. Visszavenni használt, tépkedett, tönkretett ecsetet nem áll szándékomban, utána meg eladni olyannak, megtéveszteni azt akik még érdeklődtek róla, hogy nem használt, mikor ki tudja mit csinált az ecsetekkel az a lány. Senkit nem akarok becsapni ezzel, mert úgyis az lenne adjam el akkor a többi érdeklődőnek, biztos, hogy ilyenbe nem megyek bele. Ha akarja adja el ő használtan, de nekem úgy már biztos nem kell.
2014. júl. 12. 09:57
 6/17 anonim ***** válasza:

te tisztességes voltál, meg is nézhette személyesen stb

valószínűleg ő nem használta rendeltetésszerűen, ne fizesd neki vissza az árát

2014. júl. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ugyanigy jartam egy csajjal majdnem 1 honap mulva reklamalt letiltottam a francba megis mit kepzel
2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"Eddig porosodtak a polcomon csak, nem is voltak. egyáltalán használva, mindegyik ecset külön volt csomagolva védőfóliába gondosan"

"Én sosem bánok így az ecseteimmel"


Csak én érzem itt az ellentmondást? Mióta állt a polcodon? Hogyan vehetted volna észre, hogy szar minőségű hamisítvány, ha egyszer sem használtad? Én nagyon úgy érzem, hogy te sunyiskodsz...

2014. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja és számla az "természetesen" nincs... kamukirálynő, veszel valami szart és eladod eredeti Macnek, aztán meg eljátszod a felháborodottat, ha a vevő jogosan ideges, amiért átvágtad...
2014. júl. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, de nem értem, miért lettem lepontozva. Azért köszönöm, hogy értékelitek, hogy megpróbáltam tanácsot adni.
2014. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!