Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnek venni kint napszemuv...

Szeretnek venni kint napszemuveget, de felek, hogy kulfoldon dragabb, mint itthon?!

Figyelt kérdés

Megyunk nyaralni Gorogorszagba (Paralia) es szeretnek venni kint napszemuveget. Olyan police stilusut.


[link] ilyen stilusut


Felek, hogy ott tobb lesz, mint 5 euro.


Szerintetek inkabb itthon vegyem meg vagy Gorogorszagba?

Valami tapasztalat?



2014. júl. 14. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
5 euroért még itthon se kapsz nemhogy kint
2014. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen vackokat talán érdemesebb Magyarországon venni, a normális márkákat viszont külföldön, mert nálunk ugye rápakolnak az alap árra még 27% ÁFA-t, ami sehol máshol nem ilyen magas.
2014. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. En egy markatlan szemuvegre gondoltam, nem kell, hogy markas legyen, engem az nem erdekel
2014. júl. 14. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Most amúgy miért is nem mindegy, hogy hol veszel napszemüveget? Görögországban is ugyanazokat a kínai gyártmányokat árulják olcsón, mint itt. :D
2014. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mert ha kint olcsobb, mint itthon, akkor kint veszem.
2014. júl. 14. 13:53
 6/7 anonim válasza:
Pár száz forinton szarozol? :D ha ezer helyertt 2 ezer lenne gorogorszagban akkor se magyarorszagon vennem meg a vacak szemuvegem hanem kint gorogorszagban,legalabb majd idehaza elmondhatom hogy gorogorszagbol van...:) :P
2014. dec. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem aktuális már a kérdezőnek, de én épp pár hete vettem 3 euróért ilyen stílusú napszemüveget (nem csúcsminőségű, csak kínai), mondjuk nem Görögországban. Viszont utána a következő boltban láttam szinte ugyanolyat 2.50-ért, morogtam is rendesen, mondjuk az az 50 cent nem sokat számít már.
2015. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!