Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Moyra Gel Look lakkokról?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Pont most akarok beszerezni párat belőle:) nagyon jókat olvastam ezekről a lakkokról blogokon és krémmánián is:)
2014. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát én most megvettem az egyik Moyra homoklakkot,nagyon jó a színe,tartós csak egy bajom van vele...nagyon nagyon nehéz lemosni
2014. júl. 26. 12:39
 3/9 anonim ***** válasza:
A homoklakkok ilyenek :( közben beszereztem egy Gel Lookot, nagyon jó:)
2014. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a Gel Look mennyi ideig volt fent neked?
2014. júl. 30. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Fedőlakkal pont ma van fenn egy hete és még egész jó állapotban van. De rajtam jól bírják a lakkok.
2014. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a moyra és az essence a kedvenceim.

Alapból jól fednek, van hogy 1 réteg is elég; és moyra UVvédős fedőlakkom van; egy hétig bírja ha azt is kenek fel; szerintem szuperjó a moyra; bár én 6 nap után 1 napig mindig üresen hagyom a körmeimet; és van hogy 3-3nap festett, 1 nap szabad

2014. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alea19 válasza:
A Moyra gél lakkjai az egyik legjobb ár-érték arányban :) 4-5-6 napot pattogzás nélkül simán kibír, 5. nap környékén maximum egy kis kopás látszódik a körmök tetején, de azt is maximum te veszed észre :)
2014. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ti hol veszitek a moyrát? ami a blaha lujza aluljáróban van pesten az ugyanolyan jó?
2014. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is vettem már aluljáróban, 100asban is, de a netes oldalukról is tudsz rendelni; viszont ha boltban veszed, nézd meg nincs e besűrűsödve, száradva; mert képesek mindent eladni ha nem vagy résen
2014. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!