Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kopik a karórám, ékszerem....

Kopik a karórám, ékszerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja rendeltem az internetről egy ezüst színű Michael Kors karórát. 2 napja észrevettem, hogy 1-2 helyen rozsdaszínű lett. (Biztosan az izzadtság meg hasonlók. Mit tehetek vele? Valami tanács? Nyílván ez nem csak az én ezüst színű órámnál fordul elő hanem egy ezüst színű ékszernél is! HEEEELP! :( :(

2014. júl. 17. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Hát téged nagyon csúnyán átvertek. Egy eredeti M.C. óra nem kopik. Hamisítványt sóztak rád, küldd vissza, bár az is lehet, hogy tudatosan vettél utánzatot olcsón, akkor meg ez volt a tanulópénz: a hamisítvány szar, értéktelen, senki nem garantálja a minőségét.
2014. júl. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami ezüst színű az nem biztos, hogy valódi ezüst. Nekem akkor lett rozsdabarna az ezüst gyűrűm, amikor gyógyvízbe mentem vele, de egy alapos szódabikarbónás átmosás, dörzsölés szépen leszedte. Valószínű az órád hamisítvány. Lekopott róla a színezés. A bizsukkal is és ezzel is azt kell tenni, hogy használat előtt színtelen körömlakkal átkened.
2014. júl. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!