Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Focizom és nem szeretem a...

Focizom és nem szeretem a csillogós, "csicsás" nyakláncokat inkább az egyszerű bőr, fa stb tetszenek és nem tudom hol tudnék olyat venni/rendelni mint pl. a boxer meg ilyenek? 14/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megtalaltad amit keresel, utanna szerintem gyujtsel egy nemvaltomutetre is mert amiket leirtal szerintem fiunak jobb lennel...
2014. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na de mit szeretnél egész pontosan?


[link]

[link]

[link]

2014. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de az első válaszoló hülye, már nem azért.

Menjen el azért fiúnak, mert nem tipikus plázap.icsa?

Gratuálok.

2014. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Olvasd mar el te szerencsétlen,hogy miket irt!

Így egy fiú öltözködik könyörgöm!

Te izlesficamos, beteg vagy ha nem a nőies nőket részesíted előnyben.

2014. júl. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utálom az ilyen n tudatlan embereket -.-"

nem tudtok semmit az életről (nem mintha én többet tudnék 14 évesen, de ma már 15 vagyok) de ti aztán.. köszönöm az egy értelmes válaszolónak. Egyszerűen nem szeretem őket! Nem kellenek azok amikkel ki kell tűnnöm a tömegből!

2014. júl. 31. 03:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!