Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan alapozó ami tökélete...

Van olyan alapozó ami tökéletesen igazodik a bőrszínemhez és tartós?

Figyelt kérdés

mert van a karomon 1hatalmas nagyon csúny seb(műtétem volt szal tartósan ottmarad:S)am eléggé elüt a bröm színétől jóval sötétebb mint a bőröm és ezt akarom alapozóval elfedni..van rá vmi jó tipp v vmi ötlet:)

köszi előre

15/L


2010. jan. 10. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, de ez az alap bőrszínedtől függ
2010. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát alapból nagyon ferhér vagyok..:Sezért is üt ki nagyon a karomon az a hegg mert az meg teljesen ilyen sötétbarna:(
2010. jan. 11. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

Természetesen van olyan alapozó amivel meg tudnád oldani a dolgot, de hidd el baromi macerás minden nap lealapozózni, arra meg púdert is tenned kell, ha azt akarod, hogy tartosan fenn maradjon, hiszen ha leizzadsz vagy dörzsöli a ruha kopni fog. Na ez a másik... Nem tudom pontosan hol van a heg, de lehetséges, hogy sok ruhád foltos lesz az alapozótól.

Tudom nem ezt kérdezted, de szerintem ha tartósan ott marad a heg, meg fogod szokni... Nekem az oldalamon végig fut egy vágás, egy ideig szégyelltem fürdőruhában, de ma már az edzőterembe is rövid sporttrikóban járok. Elhatározás kérdése az egész :) Hidd el ha látszik rajtad hogy feszengsz miatta mások is könnyebben észreveszik majd, de ha felszabadultan viselkedsz, maximum rákérdeznek mi történt, de irántad fognak érdeklődni és nem a heg iránt :)


Xo, Chocokat

2010. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nekem már 10éve ottvan!!és nemtudom megszokni mert nagyon csúny:(am a vállamon van és nemis 1hanem 3:(és nagyon csúny!!!:(
2010. jan. 14. 17:40
 5/5 A kérdező kommentje:

hozzáteszem h már emiatt 5éve strandon ser voltam:(és a plasztikai sebész már 1éve kezeli de alig halványult:(

szal nemis a ruha alá alapoznám hanem pl ha megyek vhova nyáron akk elég zavaró h nemtudok felvenni 1pólót se a sok ember meg néz mintha agybajos lennék h mi az istenrt vagyok 40 fokban pulcsiba..:(

2010. jan. 14. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!