Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon fáj a fülbelövés?

Nagyon fáj a fülbelövés?

Figyelt kérdés
Mindkét fülembe három lyukat szeretnék, a fülcimpától kezdve. És arra lennék kíváncsi, hogy, ahogy számoltam, a harmadik már a porcnál lenne, és hogy az igaz, hogy a porcban már nagyon fáj? Mire számítsak? Mert eléggé félek..

2014. júl. 26. 01:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináltasd úgy, hogy ne menjen a porcba. Azt nem tudom milyen érzés. De amúgy nem fáj.
2014. júl. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sűrűbben vannak véve, bőven elfér három a cimpában is, oda egyáltalán nem fáj, szinte meg se érezni, kiskoromban lett belőve, de a többség nekem szúrva lett, van amit magamnak szúrtam, szintén nem fáj, semmi komplikáció, gyulladás nem volt a "házival" se (steril orvosi tű, fertőtlenítés).


Nekem van porcban is, azok szúrva lettek (na azt nem magamnak), nem tudom a hagyományos fülbelövő alkalmas-e egyáltalán porcra. Maga a szúrás ott se vészes (ha belövés van porcba, gondolom az se) de a gyógyulási idő hosszabb és az alatt sokkal jobban fáj.

2014. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A sima nem fáj, egy kicsit érzed, de nagyon gyors. Nekem az 5. van csak porcban, arra azt mondták, hogy csak saját felelősségre lövik, mert szúrni szokták inkább, de én a lövetést választottam. Az kicsit jobban fájt, meg lassabban gyógyult, de nem volt vele gond, azóta sincs.
2014. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Porcba ne lövesd, hanem szúrasd. Az sem fáj egyáltalán.
2014. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2014. júl. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!