Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket érdemes...

Milyen sminktermékeket érdemes mindenképpen beszereznem? Mik azok, amik a jó külsőhöz elengedhetetlenek?

Figyelt kérdés

Most gondoltam bele először, hogy szeretnék kicsit sminkelni, szépülni. 17 éves leszek, egy hónapon belül, és úgy gondolom, hogy most már jó lenne, ha tudnák valamit ezekről a dolgokról.

A hajam vöröses-szőkés-barnás (ez az eredeti színe), világos mindenképpen. A szemöldököm és a szempilláim viszont sötétbarnák, szinte feketék. A szemem világoszöld, közepén sárga kör, de a szürke, és a kék árnyalatai is megvannak benne, kis csíkokban, pontokban. A bőröm világos, könnyen leégek, de az arcom sokszor piros, csak úgy magától. Ezek alapján, illetve még azt figyelembe véve, hogy sokat sportolok, sokat vagyok kitéve annak, hogy meleg van, hideg van, esik, fúj stb. ti miket ajánlotok?

A válaszokat, segítséget mindenkinek nagyon megköszönöm!



2014. júl. 30. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Szia:) Ha a bőröd néha piros akkor használj alapozót vagy BB krémet de nem ajánlom ,hogy sokat és gyakran mert tömítik a pólusokat:/ ja és mindenképp alaposan mosd le:) Ahogy olvasom gyönyörű szemed lehet ,tehát szemceruza ,szempillaspirál vagy esetleg tus de a hármat együtt semmiképp ne mert nagyon ribis:) És ha sportolsz és izzadsz vannak vízállóak is:) Meg ha a szemöldököd szeretnéd szemöldökceruza stb:)
2014. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A pirosságot könnyen kompenzálja a BB krém,amin én is meglepődtem az alapozó használata után,hogy mennyire nem lehet érezni.Én a garnier BB krémjét használom.Izzadósabb is vagyok,azt vettem észre,hogy kis mértékben kopik emiatt.Sportolás előtt esetleg mosd le vízzel,és akkor nem folyik le.

Emellett ha mást nem is,a szempillaspirált ajánlom 2-3rétegben,és szempillafésű használatát is a rétegek között,hogy ne tapadjanak össze a pillák.Már ez sokat tud dobni az arcon.

Még ajánlok szemceruzát is,ha kedvet kapsz jobban belemenni.Egyszerűbb alkalmazni mint a tust.

Az Essence Long Lasting >> ilyen kupakos tekerős ceruza, nem kenődik le,és jól pigmentált is.Mindenképpen ajánlom :) A sportolást is bírja,tapasztalatból mondom :)

Ha van még valami,akkor nyugodtan kérdezhetsz engem privát üzenetbe is :)

2014. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. Ha csak kezdő vagy akkor én ahogy a kettes is mondta ajánlom az essence termékeket olcsók és én meg vagyok velük elégedve:) A long lasting szemceruza van nekem is ha jól emlékszem 600 vagy 500 ft ért vettem és tökéletes
2014. júl. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hm, köszönöm szépen!

hát, nekem annyira nem tetszik a szemem, mert valahogy nem stimmel a hajammal együtt, tehát a kettő nem passzol, talán, ha sötétbarna lenne a hajam, na az igen, az azt hiszem szép lenne :) így olyan fakónak tűnik a szemem

a szemöldökceruzával az a gond, hogy tök jól meg tudom csinálni (egyszer próbáltam), csak akkor még nagyobb a kontraszt a szemöldököm, meg a hajam között, valahogy nem jó, nem tudom igazán

szerinted jó ötlet lenne, ha befesteném a hajam valami sötétebb színre?

az a BB krém tényleg jó? hallottam már róla, de az nem ilyen bőrtökéletesítő?

a pirosasat úgy értettem, hogy ilyen rózsás, meg elpirulok, meg amúgy is az :)

köszi még1szer nagyon

2014. júl. 31. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:

De,gyakorlatilag a BB krém színezett hidratálókrém.Természetes fedése van,ezért jobbnak mondható mindennapi használatra mint az alapozó.A fedése nem annyira jó,mint a jobb alapozóknak,de kevés bőrhibára,és a pirosságra teljesen jó.

Amúgy ha nem tettszik a jelenlegi szín,akkor próbáld meg a barnásabb árnyalatot a hajadnál.

Nem csak szemöldök ceruzák vannak,hanem por állagúak is léteznek a szemöldökhöz,amit ugyan úgy kell használni,mint a szemre való termékeket.Emellett van 1-2 színezett zselé is.Próbálj ki a hajadhoz hasonló színt,nem a szemöldököd alap színéhez valót.Aztán a fakó szem ellen ott van a spirál,ami dob rajta,és már nem is lesz olyan :)


2.voltam :)

2014. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok mindent :)
2014. aug. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!