Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 7. én lesz hogy 2 hónapja...

Molnár Jenni kérdése:

7. én lesz hogy 2 hónapja köldök piercinget csináltattam. Nyaralásból 3 napja értem haza tengerparton voltam nem tudom az miatt lehet e de iszinyatosan fáj el nem lehet mondani gennyedzik és nagyon vörös. Ha a takaró ér hozzá az fáj. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 04:30
 1/7 anonim válasza:
Mindenképp keresd fel a piercingered akinél szúrattál!!!
2014. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg orvost keress fel!

A piercinges nem tud műteni, ha nagy a baj!Az orvos igen.

2014. aug. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
49%
elfertőződött,kezeltesd magad mert nagy baj lesz.irány a körzeti orvos.
2014. aug. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Legalább kivetted a piercinget vagy továbbra is kínzod magad vele? Mert ez bizony fertőzés, ki kell venni és kezelni. Menj orvoshoz.
2014. aug. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kéne nyáron piercinget csináltatni, mert még nem lett volna szabad áztatnod, fürdened vele. Kezelgesd, fertőtlenítsd esetleg Tetrannal kenegesd, de, ha nem javul, doki.
2014. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kodan vagy octenisept fertőtlenítő és tetran kenőcs, ha nem javul 4-5 napon belül, akkor irány a doki
2014. aug. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért az durva, hogy két hónap alatt nem gyógyult meg...

Nekem olyan 3 hét alatt begyógyult anno - mondjuk télen csináltattam. Ennek ellenére nekem is begyulladt vagy mi. Vörös volt, meg fájt és éreztem, hogy kemény. Kivettem az ékszert, és megnyomtam a lyuk körül a bőrt. Majd' összepisiltem magam, de kifakadt a benne lévő dzsuva. Kinyomtam a gennyet (bocsi az undiságért), utána fogtam a pipettát meg a tiszta szeszt (amit már csak receptre lehet kapni), felszívtam a pipettával, és átnyomtam a lyukon a szeszt. Az ékszert is lefertőtlenítettem a szesszel, majd visszatettem és leragasztottam. Egy héttel később már teljesen gyógyult volt.

2014. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!