Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Divat még az okos szemüveg? 15/L

Divat még az okos szemüveg? 15/L

Figyelt kérdés
[link]

2014. aug. 2. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ja...valaki csak azért hordja, mert "menő", nem azért mert szüksége van rá, akinek meg szüksége is van rá (tapasztalatból mondom) ezek szinte a legolcsóbb keretek, ezért veszik őket..:D
2014. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Gimis leszek, ha veszek egyet és hordom menő leszek? :DD Na jó nem ám,csak hülyéskedek.

Tehát még akkor nem ment ki a divatból?!

2014. aug. 2. 18:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Hááát. Én még látok embereken (akiknek nincs szükségük amúgy szemüvegre), de szerintem már rég nem divat.
2014. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon kiment a divatból szerintem. Hála istennek. xD
2014. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Okos szeműveg:

[link]

2014. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó. tudod nem csak azt hivják annak :D LOL
2014. aug. 2. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát lassan kimegy szerintem. Bár én már azelőtt is ilyet hordtam, mielőtt divatba jött. Akkor szarrá fikázott mindenki hogy kis sztk-s köcs*g, aztán már aki leszólt is ilyet hordott később (persze nem dioptriásat, hanem csak sima üveg volt benne). :D
2014. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. aug. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira divatos már.ha dioptriás szemüvegnek való keretet keresel,javaslom,hogy ne a divat szerint válassz.egy egyszerűbb keret,ami illik az arcodhoz,sosem lesz gáz,addig hordhatod,amíg ketté nem törik:)
2014. aug. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A legtöbb ember aki szemüveges utálja hogy az. fura hogy te meg nem vagy az de szeretnél ilyet
2014. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!