Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy csináljak magamnak cicás...

Hogy csináljak magamnak cicás szemeket tussal?

Figyelt kérdés

Szépen tudom használni a tust, ha csak sima egyenes vonalat húzok a szempillám tövébe, de a cicás szemek sehogy se akarnak összejönni. Rengeteget próbálgatom, néztem már sok videót, de sose lesz olyan. Lehetséges, hogy valakinek olyan szeme van, hogy nem lehet cicásra kihúzni? Mert kezdem azt hinni, hogy az enyémet képtelenség:D

[link]

ilyet szeretnék


2014. aug. 3. 23:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és próbáltam már többféle tussal is.

Ennek a lánynak meg annyira tökéletesre meg van csinálva. Nagyon szeretnék így sminkelni én is:(

2014. aug. 3. 23:48
 2/4 anonim válasza:

Nekem egyszer ez a módszer bevált:

Először alapozd le a bőrödet, majd a tussal a szemgödrödtől a szemed sarkáig húzz egy egyre vastguló vonalat. A végét kicsit felfelé kell húzni. Majd a szem sarkából húzni egy kisebb vonalat, ami szintén felfelé görbüljön. Ha ez megvolt az első vonalat kösd össze a másodikkal és színezd ki a köztük lévő területet.

Itt egy kép: [link]

2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neki olyan a szeme amihez ez a tus "való". Ha megszeretnéd találni a tökéletesen hozzád illő cicás szemet akkor jól meg kell vizsgálnod az arcod, szemed. Nézz utána hogy akinek például közelülő a szeme akkor annak milyen az ideális satöbbi.:) Remélem segítettem, ha kiváncsi vagy valamire még akkor írj!:))
2014. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom :(
2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!