Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Oriflame Elvie EDT illat -...

Oriflame Elvie EDT illat - lehet még kapni?

Figyelt kérdés

Nincs tanácsadónőm, a neten meg nem találtam semmit a katalógusban erről a parfümről. :( Teszveszen már láttam egyet, azt megpróbálom, de jó lenne valami biztosabb.


Amúgy erről lenne szó: [link]


Esetleg létezik ilyen, hogy Oriflame bolt,üzlet? Hátha lennének még ott utolsó darabok, ilyesmik. :( Bp-i vagyok.


2010. jan. 12. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, Oriflame bolt nincs, csak tanácsadónőknél lehet rendelni. Még katalógusban is van, nem hiszem, hogy hamarosan kivonják. Szerintem próbálj meg keríteni egy tanácsadónőt (én is az vagyok, de sajnos nem tudok segíteni, mert Pesttől 200 kilométerre élek), vagy lépj be te is. :)
2010. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit a katalógusban láttam, az kék színű volt, nekem meg a rózsaszínű kellene. :(
2010. jan. 12. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a rózsaszín? Nem, az csak egy időszakos termék volt. Nem valószínű, hogy visszahozzák.
2010. jan. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!