Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon is el lehet készíteni...

Otthon is el lehet készíteni a gél lakkot saját kezűleg?

Figyelt kérdés
Ha megveszek minden alapanyagot hozzá, otthon magamnak is el tudnám készíteni azt, amiért mások 1-2000-ket fizetnek? Milyen dolgok kellenek hozzá? UW lámpa?

2014. aug. 9. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Brillbirdtől lehet rendelni vagy Müllerben akár kapni is kezdőcsomagot. Nem olcsó dolog, de nyilván el lehet készíteni otthon is, nekem is rokon csinálta.
2014. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En crystal nails dolgokat hasznalok. Dual uv/led lampa: 16800ft, no scrub folyadek: 1500 ft, base gel, top shine: 3500 ft, szines gellakkok vegyes aron vannak, acryl remover: 1000 ft. En eddg csak a lampat, a base gelt, cleansert, no scrub-ot es acryl removert szereztem be, kicsit draga, de fokozatosan lehet mindent, es a vegen tenyleg jobban jarsz, mint havonta kormoshoz rohangalni :)
2014. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sokkal olcsóbb magadnak csinálni. Vegyél kezdő szettet, mert szettben mindig olcsóbb. Otthoni használatra egy 9W UV lámpa is elég, de ha gyorsabb kötést szeretnél, akkor LED lámpát vegyél. Itt is nagyon jó szettek vannak: és nagyon segítőkészek, ha valahol elakadsz. A szett mindent tartalmaz, amire szükséged van. Utána pedig olcsóbb kis kiszerelésű gél lakkokat érdemes otthonra venni,de egy 6ml-es gél lakkból, akár 8-10 alkalommal is kifestheted a körmöd és a legtöbb gél lakk 2-3 évig eláll. Még jobb, ha a barátnőiddel együtt vesztek színeket, így még többet lehet spórolni. Én mindenképp ajánlom! :)
2014. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!