Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen iskolatáskát vegyek a...

Milyen iskolatáskát vegyek a gimire?

Figyelt kérdés
14/L

2014. aug. 11. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

sima válltását, minél nagyobb pakolórésszel

nálunk mindenkinek ilyen van, kivéve nekem, én egy eastpak hátizsákkal hódítok..

de igazából attól függ, hogy mennyire érdekel más véleménye. nekem pl még sose szóltak be a táskám miatt, a fiúkat szerintem rohadtul nem érdekli, a lányok véleménye nekem meg nem olyan fontos:D


szóval: ha érdekel a vélemény, akkor válltáska

ha nem, akkor hátizsák

2014. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én mindig leszarom a többiek véleményét..:D

váltogatom őket. van válltáskám és hátizsákom is. de nem kimondott iskolatáskák..csak nagy a pakolórészük.:D

2014. aug. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyan válltáskát vettem,amit lehet kézitáskának is hordani,nálunk a legtöbb lány ilyenekkel jár.Bazi nagy pakolós,mindenem elfér benne.Ha..hogy mondjam..nem akarsz "gáznak tűnni",akkor hanyagold a hátitáskát.Tudom,hogy az ilyen dolog gyerekes,de hidd el,hogy van pár olyan éretlen gyerek,aki képes kicikizni miatta.15/L
2014. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!