Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Állandóan össze vissza vannak...

Adélcha kérdése:

Állandóan össze vissza vannak a kártyáim, legtöbbször a pénztárcámban tartom de legutóbb is kiesett a táskámba ahol meg nem tudom hogy, de eltört. Tudnátok valami praktikusabb megoldást ajánlani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 13. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kemény műanyag tokban tartom őket, az pedig a táska belső elcipzározható részében van.
2014. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak ilyen irattartó kis füzetszerű izék amit papírboltba vagy akár a kynainál is megvehetsz. olcsó és egyszerű ..szerintem
2014. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Boltos_Tibi válasza:
Vannak egyszerű meg nagyszerű megoldások, de szerintem nem arra kell rámenni, hogy olcsón megoldjad, hanem hogy praktikusan, biztonságosan oldódjon meg a problémád, egy ezekhez a paraméterekhez mérten jó áron kínált megoldással. Huhh de hivatalosan hangzik ez így, de tényleg ez a helyzet:) A lényeg, amire célzok, hogy ne csak arra gondolj, hogy ne keveredjenek össze a kártyáid, hanem például arra is, hogy gyorsan ki tudd venni a neked megfelelőt, és ne lehessen pl. a bankkártyádról lelopni a pénzt! Megnéztem, ez az ACM-es megoldás egyébként pont ilyen biztonságos, mert van benne RFID védelem. Tehát mész a metrón vagy bárhol ahol tömeg van és nem tud valaki oda állni melléd és leszívni a kártyádról a pénzt. Ilyen nyugalmat egy "kínai" műanyag tok nem nyújt. Persze ez szerintem a legtöbbeknek csak akkor gáz és fontos probléma, ha már egyszer lenyúltak 50-100.000-et a bankkártyájukról illetéktelenek. Addig marad a "kínai műanyag tok a tuti megoldás" jelszó. :)
2014. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!