Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maybelline szempillaspirált...

Maybelline szempillaspirált megéri venni? Mennyibe kerül? Jó?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri!!! [link] ilyet vegyél, pontosan nem tudom, 2500 Ft körül van.
2014. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem őket, mert lassan száradnak, hülye szaguk van, estére potyognak a szemem alá, és olyanok lettek tőle a szempilláim, mint a beton.

Pont az volt az utolsó, amit próbáltam, amit az első válaszoló linkelt, szerintem nagyon rossz. Soha többet Maybelline spirált. Akkor inkább Lovely, olcsóbb, jobb, bár nem tökéletes. Amire nem tudok rosszat mondani, az a Max Factor. Én már csak ezt használom.

2014. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akárhányat próbáltam,mind csalódást okozott.Nagyon gyorsan beszáradnak,és a keféjük sem a legjobb nekem.

2000 körül vannak egyébként a spiráljaik.Fele ennyiért vettem kb egy NYC-mert tettszett a dús és nagy keféje.Na azóta azt használom,tökéletes,mert valóban hosszú és dús szempillákat csinál.

2014. aug. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mindegyik jó.

[link]

itt pl a középső jó, nekem olyan van, a lila pedig nagyon vacak. Meg kell nézni, milyen a keféje, és mire ajánlják.

2014. aug. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!