Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen pirosítót használjak?

Milyen pirosítót használjak?

Figyelt kérdés

Nagy barna szemeim, és barna hajam van. Most a nyári szünetben jól lebarnultam. 16 éves vagyok és diák. Olyan pirosítót szeretnék keresni ami nem feltűnő, természetes és az iskolában is nyugodtan hordhatom. Milyen színek állnának nekem jól? És tudnátok konkrét termékeket mondani, amik nekem jók lennének, de olcsóak?

Illetve még egy kérdésem lenne. A pirosító alá mindenképpen tegyek fel BB krémet vagy alapozót? Anélkül nem marad meg?

Köszi előre is a válaszokat:)



2014. aug. 17. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem neked egy szép barackos árnyalat állna jól a lebarnult bőrödhöz és ez nem is lenne annyira feltűnő.

Essence pirosítóit tudnám ajánlani amik teljesen jó áron vannak és elég pigmentáltak a termékeik, valamint nekik szokott lenni szép barackos árnyalatú pirosítóik.


Igen, ez alá kéne egy alap de 16évesen nem ajánlom az alapozást, és iskolába nem is kell ezért megfelel a BB krém is erre a célra.


Remélem tudtam segíteni! Van egy beauty blogom ha gondolod kövess be facebookon : [link]

2014. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!