Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy olyan szempillaspirált...

Forever 18 kérdése:

Egy olyan szempillaspirált szeretnék amit este könnyen lemoshatok vízzel és nem ragasztja össze a szempillákat meg nem darabos? (A kérdőjel nélkül nem engedi)

Figyelt kérdés
Márkanevet tudtok mondani(essence,s-he)..?

2014. aug. 20. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
loveley curling pump(vagy nagyon hasonló) a neve, sárga csomagolású, 1 hetet várj, mire kiszárad picit, vagy töröld le a felesleget zsepivel. először én sem értettem miért magasztalták ennyire a krémmánián. aztán ahogy nem vitt fel annyi festéket már láttam:)
2014. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oksi ködzönöm. Várom még a további válaszokat!
2014. aug. 20. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat normálisat nem fogsz találni, amit vízzel le lehet mosni 100%-ig... ami olyan, az vagy übergagyi, és maszatolódni fog a szemeden, vagy azt hiszed, sikerült lemosni, de mégse, és tiszta fekete lesz az alsó szemhéjad másnap reggelre. Hát minimum vmi érzékeny bőrre használható szappan, de leginkább szemfesték/sminklemosó. Amúgy a Lovely tényleg jó. A Rimmel Extra Wow Lash sem rossz, illetve a Lora leopárdmintása. Mindhárom szép fekete, normálisan használva nem csomósítanak, építhetőek.
2014. aug. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sminklemosósós vattapamaccsal finoman lehúzogatod.
2014. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!