Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a műkörmömtől, és milyen termékeket használjak utána?

Figyelt kérdés

Voltam pár alkalommal műkörmösnél. Többet viszont nem tudok és nem is akarok menni. Szóval már eléggé le van nőve, szeretnék már megszabadulni tőle. viszont mivel sosem festettem a kormom semmi termekem nincs itthon. azt tudom h le kell reszelni. esetleg tudnátok linkelni h milyen fajta reszelovel?

vagy h csinaljam? utana már csak magamnak szeretném csinalni, mik az alap termékek a koromfesteshez?



2014. aug. 20. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a műkörmöd milyen? zselé? porcelán?
2014. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
zselé:)
2014. aug. 20. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Körmös vagyok. A zselét valóban csak reszelni lehet. Én a helyedben a körmössel szedetnem le, mert ő valószínűleg nem fogja túlreszelni. Ha magadnak akarod, akkor műkörömhoz való reszelőt kell venned, kb. 300 ft, pl. Crystal nails zöld színű reszelője, ez papírból van. Fa vagy fém reszelőt semmiképp ne használj. A köröm lakkozasahoz nem kell nagy szakértelem. Vásárolj körömlakkot, illetve színtelen lakkot fedesnek. Esetleg alapozó lakkot, de igazából nagyon tartós eredményt lakkozassal nem lehet elerni.
2014. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!